П`ятниця, 13.12.2019, 18:37
Вітаю Вас Гість | RSS
Наша адреса

Хмельницька область,
Деражнянський район,
м. Деражня,
вул. Заводська,3


тел. (03856) 2-12-09
E-mail: btdu@i.ua

Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 73

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Прізвише
 керівника
Назва
об'єднання
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Неділя Місце
проведення
Ніженський Олександр
Віталійович
Туристичний 15.15-17.40       15.15-17.40   Богданівці
Залевська Ніна
Петрівна
Вязання гачком 15.30-17.05     15.00-16.35     ЗОШ №1
Виготовлення іграшок   13.20-14.35   13.10-14.45     ЗОШ №1
Квілінг   15.15-16.50 13.20-14.55       БТДЮ
Кольорові фантазії 13.00-15.25       13.30-15.55   ЗОШ №1
Паперопластика   12.00-13.15   1 12.00-13.15   ЗОШ №1
Марчук Вікторія
Олександрівна
Народна вишивка     15.00-16.35 15.00-16.35     БТДЮ
Макраме  13.10-14.45 14.30-16.05   13.10-14.45     ЗОШ №1
Валяння вовни 15.00-16.35       14.10-15.45   ЗОШ №1
Народні ремесла України   13.10-14.15 13.10-14.15       ЗОШ №1
Стремінська Юлія Вячеславівна  Фотонатуралісти 14.20-15.40   14.35-16.10       ЗОШ №3
Скринька берегиня   14.35-16.10     14.35-16.10   Волоське
Писанкарство   15.30-17.05     15.30-17.05   Волоське
Рукотворне мистецтво 12.30-13.45   13.10-14.25 13.10-14.25     БТДЮ
Рудзік Олександр
Йосипович
Образотв. мис-тво     13.10-14.30   12.10-13.45   ЗОШ №1
 
Технічний дизайн   13.10-15.35   15.00-17.25     Лозове
Технічний дизайн         14.00-16.25 10.00-12.25 БТДЮ
Різьба по дереву 13.10-15.235   14.40-17.05       БТДЮ
Підгородецька
Олена
Вікторівна
Я - лідер     15.10-16.45   15.30-17.05   БТДЮ
Студія об-го мистецтва   13.10-14.45   13.10-14.45 12.30-13.45   ЗОШ №3
Декоративно-уж. мистецтво   15.10-16.45   15.10-16.45     БТДЮ
Худ. кераміка     13.10-14.45   13.50-15.25   ЗОШ №3
Крищук Людмила
Юріївна
Фітодизайн 14.10-15.45 14.10-15.45         Зяньківці
Поч. тех. моделювання 13.00-14.05       13.00-14.05   Зяньківці
Худ. обробка шкіри 15.50-18.15       14.10-16.35   Зяньківці
Бісероплетіння     13.20-14.55 14.15-15.50     БТДЮ
Калюк Людмила
Володимирівна
Природа і фантазія       14.05-15.20 12.00-13.15   ЗОШ №1
Моделювання
іграшок сувенірів
  13.15-15.40 13.15-15.40       БТДЮ
Паперова пластика 12.00-13.15     12.45-14.00     ЗОШ №1
Акуленко Анатолій
Васильович
Вокальний спів     15.40-17.15     10.00-11.35 БТДЮ
Вокальне мистецтво     13.30-15.05 13.00-14.35     ЗОШ №1
Шевчук Тетяна
Євгеніївна
Історичне краєзнавство 14.15-15.50       14.15-15.50   БТДЮ
Юний ерудит   14.25-16.00   15.15-16.50     ЗОШ №2
Ремішевська Тамара Романівна
 
Ансамбль танцю мол.         14.00-15.35 10.00-11.35 БТДЮ
Ансамбль танцю сер.         17.30-19.05 11.45-13.20 БТДЮ
Танцювальний
(позабюджетний)
    16.00-17.05   16.00-17.05   БТДЮ
Мілієнко Катерина Іванівна Виготовлення іграшки-сувеніра     13.20-14.55   13.20-14.55   ЗОШ №3
Стань творцем свого життя 15.05-16.40       15.05-16.40   ЗОШ №3
Вироби зі стрічок 14.50-16.25 14.50-16.25         БТДЮ
Ліщенко Інна Миколаївна Орігамі 12.10-13.25     12.10-13.25     ЗОШ №2
Рябцева Вікторія Олегівна Поч. технічне моделювання 15.30-16.35   15.30-16.35       ДНЗ 
Поч. технічне моделювання   16.00-17.05   16.00-17.05     ДНЗ 
Ізонитка 13.20-14.55     13.20-14.55     ЗОШ №2
Сінькевич Андрій Анатолійович Туристичний 1 гр. 16.00-18.25   16.00-18.25       БТДЮ
Туристичний 2 гр.   16.00-17.35   16.00-17.35     БТДЮ

 

Для слабозорих


ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ РОЗМІРУ
ТЕКСТУ НАТИСНІТЬ ОДНОЧАСНО КНОПКИ
"CTRL" ТА "+"
НА КЛАВІАТУРІ

Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Корисні лінки











Друзі сайту



Архів записів

Copyright MyCorp © 2019Безкоштовний хостинг uCoz