Неділя, 01.08.2021, 03:23
Вітаю Вас Гість | RSS
Наша адреса

Хмельницька область,
Деражнянський район,
м. Деражня,
вул. Заводська,3


тел. (03856) 2-12-09
E-mail: btdu@i.ua

Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 73

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

 

Гурток " Туристичний" 

Керівник   Ніженський  Олександр Віталійович  
             
Туризм - наймасовіша форма активного відпочинку. Заняття туризмом привчає дітей до спостереження за природою, турботливого ставлення до неї, ознайомлення з минулим і сучасним нашої країни, з її природніми багатствами та пам’ятками культури. У туристичному гуртку вихованці знайомляться з історією туризму, пішохідним туризмом, його особливостями та специфікою, правилами проведення туристсько-краєзнавчих походів, безпекою під час їх проведення. Згодом приступають до вивчення базової підготовки з пішохідного туризму: основ топографії та орієнтування на місцевості, методик проведення походів, туристичне спорядження. На практичних заняттях діти вчаться користуватися туристичним обладнанням, одержують навички пішохідного туризму. Крім того, програма туристичного гуртка включає вивчення гігієни, долікарської медичної допомоги потерпілому та вправ з фізичної культури. З метою закріплення знань проводяться одно-, дво- та багатоденні походи, змагання зі спортивного орієнтування. Навчання у туристичному гуртку сприяє вихованню дбайливого, шанобливого ставлення до природи, флори та фауни, народних традицій рідного краю; популяризації туризму, працелюбства, почуття самостійності, впевненості в собі, вміння діяти в екстремальних ситуаціях, які можуть виникнути в їх подальшому житті. 
 

Гурток   "Театральний" 

Керівник   Марюха Наталія Вікторівна

Театр... чарівний  світ, у якому живуть актори і глядачі! У дитячому  театрі  можуть навчатися діти різного віку. Основною метою роботи театрального гуртка є виховання  в дітей гуманістичних, загальнолюдських цінностей засобами театрального мистецтва. Особливість програми полягає в тому,  що вона передбачає розвязування   творчих завдань, виховання  творчої  уяви, творчої ініціативи, емоційної гнучкості,  культури мови.  Кожен гуртківець має можливість реалізувати себе  в  різноманітних  галузях художньої діяльності. Просуваючись від  простого  до складного,  діти  опановують  захоплюючу  науку театральної майстерності, здобувають  досвід публічного виступу, позбуваються  комплексів, вчаться  слухати  і   чути  один  одного.

Гурток  "Вокальний спів"

 
Керівник   Акуленко Анатолій Васильович 

Все починається з малого. З зернини виростає тугий колос, з краплини починається ріка, з посмішки— радість, а з любові - добро. З маленьких перемог і радощів—великий успіх. Чи ж так думають наші діти? Талановиті, незвичайні діти Будинку творчості дітей та юнацтва,   поспішають  на гурток вокального  співу , де панує аура добра, спілкування, підтримки, любові і віри. Гурток   працює перш за все для того, щоб виховувати у гуртківців моральні та естетичні якості засобами пісні, шукати юні таланти, розвивати їх вокальні здібності.  На заняттях діти вивчають різні системи дихання, працюють над постановкою голосу, зміцненням голосового апарату. Постійна робота над собою, виступи, концерти сприяють розвитку умінь застосовувати правильне голосоведіння, яке відіграє важливу роль в ансамблевому співі. Гуртківці вчаться вільно почувати себе на сцені, правильно реагувати на погляди глядачів, долати почуття скутості, тривоги перед виступом. Діти залучаються  до активної участі у конкурсах, масових заходах.  

Гурток "Природничий"

 
Керівник   Марюха Наталія Вікторіна

Природа – джерело  краси, вона викликає в нас почуття радості, подиву. Відвідуючи природничий   гурток   діти ознайомлюються з найбільш популярними в Україні рослинами: калиною, вербою, тополею, дубом, чорнобривцями, мальвами, хрещатим   барвінком, волошками. Все  це діти уміло відтворюють  у своїх роботах. За допомогою природних та допоміжних матеріалів створюють цікаві декоративні композиції. Заняття на гуртку сприяють засвоєнню гуртківцями наукових  знань про явища природи, виховання любові до природи, рідного  краю, прищеплення практичних  умінь  і навичок. Бережливее ставлення.На гуртку діти набувають   не тільки практичних умінь але й ознайомлюються  із цілющими властивостями найпоширеніших рослин нашої місцевості. Колектив природничого гуртка – це не тільки осередок навчання та творчості, гурток  це спорідненість інтересів, це незалежність в  творчості, відпочинку й спілкування.  

 Гурток  "Різьба по дереву" 

Керівник   Рудзік Олександр Йосипович 

Головною метою гуртка є не лише ознайомити дітей з мистецтвом різьбярства,  а й зробити екскурс в етнографію, тим самим сприяючи вихованню у кожної дитини любові до минулого свого народу (роду, родини, сім'ї), рідного краю, держави загалом, виховати патріота своєї країни, громадянина майбутнього. Зрозуміло, що гурток  не готовить майстрів з різьби  чи  то скульпторів, хоча за період навчання у гуртку багато вихованців знайшли свій шлях у житті і пов’язали його з різьбярством, закінчивши професійно-технічні та вищі учбові заклади, а деякі і ще продовжують навчання. Серед цих вихованців сміливо можна назвати таких  дітей як Вовковинський Олександр, Яроха Артур, Прокоф’єв Іван, Мельник Євген, Сирота Олег, Шелян Роман, Колодій Олег, Татарін Сергій, Слугоцький Олександр  та багато інших. Гуртківці, що своє життя пов’язали з іншим вибором, але навчаючись у гуртку протягом цих кількох років здобули знання та вміння.  Навчились  доброзичливо   ставитись  один  до  одного. В них виникло бажання  допомогти один одному у складних ситуаціях. Атмосфера  відкритості і захищеності на гуртку, дала вихованцям можливість  вільно висловлювати власну  думку, обговорювати різноманітні  ситуації.

Гурток  "Паперова пластика "

Керівник   Калюк Людмила Володимирівна 
 
Заняття у гуртку передбачають підготовку  дітей  до  трудової  діяльності, розвитку    розумових  здібностей, технічних  нахилів   гуртківців ,  їх  естетичного  смаку. Вихованці навчаються  правильно  використовувати   інструменти  при  роботі  з  папером, картоном, ножицями,  ножі  дотримуючись   правил  техніки  безпеки,   закріплювати    навики  послідовності виконання роботи .

Гурток "Скринька-берегиня""

Керівник   Підгородецька Олена Вікторівна
 
Гурток  має на меті виховання в учнів почуття прекрасного, національної самосвідомості, любові до рідного краю, його народу та історії. Розвиток у дітей естетичних почуттів, художніх смаків, образного мислення та фантазії. В гуртківців під час занть на гуртку виховується працелюбність, творче ставлення до праці, старанність, охайність, формуються навички та вміння, які знадобляться їм у їхньому майбутньому трудовому житті. Досягнення цієї мети забезпечується змістом програми гуртка, що передбачає вирішення таких завдань:
-    пізнавальні, що забезпечує формування знань, що стосуються зазначених технік у програмі;
-    практичні, що сприяє оволодінню навичками виготовлення різноманітних виробів;
-    творчі, що забезпечує формування творчих здібностей;
-    соціальні, що сприяє вихованню дбайливого, шанобливого ставлення до народних традицій, національної свідомості, формування естетичного смаку.

Гурток  "Бісероплетіння" 

Керівник   Марчук   Вікторія  Олександрівна 

Мета гуртка -  формування компетентностей особистості засобами бісероплетіння. У гуртку вихованці оволодівають різноманітними техніками бісероплетіння. Основним джерелом навчального матеріалу  є твори народного мистецтва: стародавні вишивки, гердани, силянки. Для розширення світогляду вихованців проводяться  дитячі   ранки, конкурси, пізнавально – ігрові програми, виставки. Проводяться   бесіди  з історії українського декоративно ужиткового мистецтва, бесіди  про традиції, перспективи розвитку сучасного декоративно – ужиткового листецтва.

 

Гурток "Початкове технічне моделювання" 

керівник  Середюк Тетяна Валеріївна

Педагогічне  кредо: «Зумій  запалити  іскорку  творчості, бажання, навчи  працювати точно  й  акуратно – пожнеш  подвійний  успіх,  щастя   творчої  співпраці» Початкове технічне моделювання є однією з важливих ланок у задоволенні пізнавальних інтересів дитини, початковою сходинкою у підготовці школярів до майбутньої роботи у різних гуртках технічного напрямку. Початкове технічне моделювання — це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, спроби її власної творчої діяльності, процес опанування певної системи початкових технічних і технологічних знань, вмінь і навичок. Основним завданням початкового технічного моделювання є засвоєння початкових технічних і технологічних знань, елементарних уявлень і понять, ознайомлення зі світом техніки, найпростішими технологічними процесами, елементарною електротехнікою, графічною грамотністю, технічним моделюванням, конструюванням і дизайном. На заняттях з початково – технічного  моделювання формуються графічна грамотність та вміння і навички роботи з різноманітними матеріалами і інструментами, виготовляються іграшки, моделі машин і механізмів.

Гурток  "Виготовлення іграшки-сувеніра" 

Керівник   Мілієнко Катерина Іванівна

Завдання гуртка:
ознайомити з технологією виготовлення іграшок-сувенірів, історією української народної іграшки, характерних ознак, особливостей виготовлення та використання;
формувати вміння роботи з різними видами тканин, виготовлення ескізів, креслень;
розвинути спостережливість, просторову уяву, мислення, фантазію,емоційну сферу дітей, стимулювати творчу активність;
розвинути позитивні якості особистості, працелюбність, наполегливість у досягненні мети, культуру праці;
виховувати дбайливе ставлення та пошану до народних традицій,культурної спадщини нашого народу, художній смак, творчу уяву, фантазію;
сприяти самореалізації дитини в соціумі засобами мистецтва.

Гуртки  хореографії

керівник  Шимкова Наталія Сергіївна

Легкість рухів, правильна постава, гнучкість — кожна мама хоче бачити у свого малюка ці якості. І навіть з бридкого каченяти, незграбного і неповороткого, ваша дитина може перетворитися на прекрасного лебедя. Заняття танцями — ось шлях до успіху! Хореографія - це світ краси руху, звуків, світлових фарб, костюмів, тобто світ чарівного мистецтва. Діти прагнуть побачити це балетних спектаклях, у художніх альбомах, відеофільмах. З давніх часів відомо вплив поєднання руху і музики на стан здоров'я людини. Чим раніше дитина почне чути приємну їй музику і супроводжувати її ритмічними рухами, тим активніше почнеться розвиток усіх сенсорних каналів, необхідних у житті.

 

 


Для слабозорих


ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ РОЗМІРУ
ТЕКСТУ НАТИСНІТЬ ОДНОЧАСНО КНОПКИ
"CTRL" ТА "+"
НА КЛАВІАТУРІ

Пошук
Календар
«  Серпень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Корисні лінкиДрузі сайтуАрхів записів

Copyright MyCorp © 2021Безкоштовний хостинг uCoz