Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2013 » Жовтень » 11 » Змагання серед працівників закладів освіти Хмельницької області з техніки пішохідного туризму
12:29
Багато  років підряд в області проводяться змагання серед працівників закладів освіти Хмельницької області з техніки пішохідного туризму.
Приймати цьогорічні   обласні  змагання випало на долю нашому Деражнянському району.   Відбулися вони в мальовничому куточку неподалік від міста в районі Криничного з  25 по 30 вересня і були присвячені Міжнародному Дню туризму.  На змагання приїхало 20 команд з усіх ближніх і віддалених куточків нашої Хмельницької області. І не дивлячись на примхи погоди і на те, що наша команда на протязі останніх двох років немала можливості взяти участь в подібних змаганнях, деражнянці посіли почесне ІІІ місце   поступившись командам  міста Хмельницького та Шепетівськогорайону.  В окремих заліках таких як, «Командна смуга перешкод», «Індивідуальна смуга перешкод» наші земляки також також посіли призове   третє місце. А вчитель Деражнянського НВК ЗОШ І – ІІІ ступенів, ліцей Скорбатюк Олена Олегівна в індивідуальному заліку серед жінок області стала бронзовим призером змагань. За свої досягнення команда району була нагороджена грамотами, кубком та цінним подарунком від обласного Департаменту освіти і науки, молоді та спорту,  та обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Переглядів: 643 | Додав: Zanna | Рейтинг: 5.0/1